Balíčky s překvapením! V Šantovce koupíte ztracené zásilky
Napětí, překvapení a radost z objevování. Galerie Šantovka přivítá netradiční nákupní koncept King…
foto: Pixabay
10. 04. 2021 - 12:00
5. dubna volala žena na služebnu Městské policie Olomouc, aby oznámila, že se v ubytovně na Černé cestě odehrává koncert a z místa je slyšet živou hudbu. Strážníci tak vyrazili na místo, kde přišli na to, že si jen muž při uklízení pustil nahlas hudbu.
Případ popsal mluvčí strážníků Petr Čunderle.
"Před devátou večer jsme na tísňovou linku přijali hovor od ženy, která si stěžovala, že v ubytovně na Černé cestě probíhá koncert a je zde slyšet živá hudba. Na místo byla vyslána hlídka," uvedl Čunderle.
Strážníci na místě u otevřených vstupních dveří našli čtyřiatřicetiletého muže, který uklízel chodbu ubytovny. Podle jeho vlastních slov si pro ukrácení chvílie při úklidu pustil nahlas hudbu. Z koncertu se tak vyklubal úklid.
"Po zjištění, že je na ubytovně vše v pořádku, včetně čisté chodby, muž raději hudbu vypnul a následně tak hlídka bez dalšího řešení z místa odjela," doplnil mluvčí.
Napětí, překvapení a radost z objevování. Galerie Šantovka přivítá netradiční nákupní koncept King…
Starou lávku přes Bystřici, po které denně procházejí chodci a projíždějí cyklisté mezi Kaštanovou…
Olomoucké Divadlo Tramtarie po letech hledání získalo nový divadelní prostor. Tato úspěšná…
Úspěch. Tak lze jednoduše zhodnotit akci, jejímž záměrem v loňském roce bylo motivovat nepřihlášené…
Tři tisíce mladých jeseterů malých dnes vypustili zástupci Světového fondu na ochranu přírody WWF…
Olomouc je o krok blíže k výstavbě nové multifunkční haly. Projekt společnosti REDSTONE vstupuje do…