Balíčky s překvapením! V Šantovce koupíte ztracené zásilky
Napětí, překvapení a radost z objevování. Galerie Šantovka přivítá netradiční nákupní koncept King…
foto: HZS Olomoucký kraj
20. 08. 2021 - 09:34
V šestém patře bytového domu v ulici Na Letné zasahovali u požáru včera krátce po poledni jednotky krajských hasičů. Hořela kuchyně. Při příjezdu hasičů už jeho nezletilá obyvatelka byla venku, předtím se nadýchala zplodin.
Hasiči ženu ošetřili a podali jí kyslíkovou terapii. Pak už si ji převzali zdravotníci.
"Požár v kuchyni, kde od potravin na sporáku chytila digestoř, zdolal ještě před příjezdem jednotek pohotový soused. Hasiči zkontrolovali místo požáru, rozebrali digestoř, aby se ujistili, zda nedochází k hoření uvnitř," uvedla mluvčí hasičů Lucie Balážová.
Hasiči místo prověřili termokamerou a následně ho předali vyšetřovateli a policistům, kteří začali zjišťovat výši škody.
"Ta je předběžně odhadnuta na 45 tisíc korun. Příčina požáru byla stanovena jako nedbalost," doplnila Balážová.
Napětí, překvapení a radost z objevování. Galerie Šantovka přivítá netradiční nákupní koncept King…
Starou lávku přes Bystřici, po které denně procházejí chodci a projíždějí cyklisté mezi Kaštanovou…
Olomoucké Divadlo Tramtarie po letech hledání získalo nový divadelní prostor. Tato úspěšná…
Úspěch. Tak lze jednoduše zhodnotit akci, jejímž záměrem v loňském roce bylo motivovat nepřihlášené…
Tři tisíce mladých jeseterů malých dnes vypustili zástupci Světového fondu na ochranu přírody WWF…
Olomouc je o krok blíže k výstavbě nové multifunkční haly. Projekt společnosti REDSTONE vstupuje do…