Panda červená přivedla na svět dvě mláďata!
Vůbec poprvé se Zoo Olomouc těší z narození velmi vzácných mláďat pandy červené. A rovnou dvou!…
foto: Pixabay
27. 03. 2021 - 15:00
Notně vystrašený musel být šestnáctiletý mladík, který na zídce v Pasteurově ulici trénoval parkour. Městká policie Olomouc totiž na místo přijela kvůli oznámení, že se zde mají nacházet mladíci, kteří se asi chystají sprejovat. To se však nepotvrdilo.
"Na mladíky, kteří se podezřele pohybují u jednoho z billboardů na ulici Pasteurova a vypadají, že zde chtějí sprejovat, byli včera před osmou večerní upozorněni strážníci městské policie," uvedl mluvčí strážníků Petr Čunderle.
V době, kdy se hlídka na místo dostala, už zde byl jen šestnáctiletý chlapec, který na přilehlé zídce trénoval parkour.
"Vzhledem k tomu, že na místě nedošlo k žádnému poškození majetku a nikdo jiný se zde nenacházel, obešlo se oznámení ze strany strážníků bez dalšího řešení." doplnil Čunderle.
Vůbec poprvé se Zoo Olomouc těší z narození velmi vzácných mláďat pandy červené. A rovnou dvou!…
Zájemci o technické vzdělání už nebudou muset za vysokoškolským studiem v tomto oboru odcházet mimo…
Olomoucká společnost FARMAK, která již tři desetiletí úspěšně vyvíjí a exportuje léčivé látky (API)…
Tradičním běžeckým svátkem se v Olomouci stal Mattoni Running Festival. Do ulic města se v sobotu…
Dopravní omezení na jedné z hlavních příjezdových tras do Olomouce budou pokračovat i v dalších…