Fotbalisté SK Sigma zlomili nováčka v závěru
Tři minut před koncem zápasu třetího kola se povedlo fotbalistům SK Sigma Olomouc trefit první…
foto: Petr Pelíšek
30. 05. 2021 - 00:07
Házenkářky DHK Zora Olomouc zakončili soutěžní ročník neúspěšně. Hanačky nezvládly uhrát v odvetě série play-off o třetí místo potřebný výsledky, s Porubou doma pouze remizovali 17:17, takže bronzové medaile získal jejich soupeř.
Bronzový souboj nabídl pořádné drama. S dvoubrankovým náskokem do něj vstupovaly Porubanky a navrch měly i v úvodu odvety, kdy se ujaly vedení 4:1 a 5:2. Branek diváci moc neviděli, do přestávky jich padlo jen šestnáct a týmy se o ně podělily poměrem 7:9. Domácí dotahovaly i ve druhé třicetiminutovce, ne a ne vyrovnat. To se povedlo až Záviškové na 16:16 v samém závěru, minutu a půl před koncem. V tu chvíli by Olomoučanky potřebovaly dostat za záda porubské brankářky ještě dvě střely a vítězství by bylo jejich. Podařilo se jim ale skórovat už jen jednou, a když Polášková přidala ještě jednu trefu i za hostující tým, rozešly se z odvety týmy za remízového výsledku 17:17.
DHK Zora Olomouc – DHC Sokol Poruba 17:17 (7:9)
Rozhodčí: Hájek, Nezbeda. Sedmičky: 4/3:2/2. Vyloučení: 2:1.
DHK Zora Olomouc: Haládiková, Polášková – Závišková 5, Trumpešová 1, Jansová 2, Sovová, Protivánková, Kašpárková, Přikrylová, Krajčovičová, Kuxová 4/3, Gajdošíková, Řezníčková, Kubálková, Fryčáková 4, Kubáčková 2/1. TrenérLibor Malínek
DHC Sokol Poruba: Roháčková, Mučková, Hřebejková – Kučerová , Mýlková 4, Dybalová 1, Konečná 3, Farářová 1, Maiwaelderová 2, Kavalová, Tichá, Polášková 5/2, Prašivková, Desortová 1, Bambachová, Šmídáková, Novobilská. Trenérka Alena Humlová.
Tři minut před koncem zápasu třetího kola se povedlo fotbalistům SK Sigma Olomouc trefit první…
Ve 3. kole Chance Ligy se fotbalisté SK Sigma Olomouc pokusí uhrát první tříbodový zisk v nové…
Fotbalovou Sigmu Olomouc posílil švédský obránce Anton Ekeroth. Na Andrův stadion přestoupil z…
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se napravit dojem z planého výkonu z první kola Chance Ligy příliš…
Poprvé doma v novém soutěžním ročníku budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc. Ve 2. kole Chance…
V 1. kole nové sezóny Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc v Jablonci. Vybojovat nějaký…