
5. kolo: Fotbalisté SK Sigma hrají proti Zlínu
Sérii podzimních anglických týdnů zahájí fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti…
foto: sigmafotbal.cz
08. 04. 2022 - 09:11
Novým hráčem SK Sigma Olomouc se stal ukrajinský stoper Glib Buchal. Šestadvacetiletý fotbalista byl v klubu od začátku tohoto týdne na zkoušce. Se Sigmou se domluvil na smlouvě do konce sezony. Od ledna 2022 byl hráčem druholigového ukrajinského FK Kryvbas.
„Po zkoušce jsme se domluvili, že Glibovi u nás umožníme trénovat a zaregistrujeme jej, aby případně mohl naskočit do některého utkání za B-tým. Určitě s ním nemůžeme aktuálně počítat jako s last minute posilou pro áčko. Po sezoně vše vyhodnotíme i s ohledem na to, jaká bude situace v jeho zemi,“ řekl sportovní manažer Sigmy Ladislav Minář.
Sedmadvacetiletý Buchal toho zatím v kariéře mnoho neodehrál. V profesionálních soutěžích, první a druhé lize, má 55 startů, sedmatřicet v nejvyšší soutěži za FK Oleksandria. Na podzim 2019 odherál čtyři utkání v Evropské lize
Sérii podzimních anglických týdnů zahájí fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc už vědí, kdo jim stojí v cestě za postupem v evropském poháru. Že…
Po dvou letech opouští střídačku basketbalistů BK Olomoucko Andy Hipsher, který v minulé sezoně tým…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc už nepatří mezi neporažené ligové týmy. Ve 4. kole prohráli na Spartě 0…
Na první místo tabulky se po čtvrtém kole Chance Ligy můžou posunout fotbalisté SK Sigma Olomouc.…
V závěrečném předkole Evropské ligy se SK Sigma Olomouc utká s poraženým z dvojice Malmö FF - FC…