
Fotbalisté SK Sigma porazili Liberec, rozhodl Šíp v nastavení
Ve 3. kole Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti Liberci.…
foto: Petr Pelíšek
10. 01. 2020 - 15:00
První přípravné utkání budou hrát v sobotu fotbalisté SK Sigma Olomouc. Trenér Radoslav Látal vezme svůj mančaft do Šumperka, kde se Hanáci zahrají proti účastníkovi divize. Zápas bude slavnostním otevřením nové šumperské umělky.
„Do soustředění se budeme připravovat v domácím prostředí. Nejprve se zaměříme především na kondici, k tomu nám poslouží také utkání v Šumperku, zápasy s Jihlavou a Prostějovem a v Trnavě. Pak odjíždíme na herní soustředění, kde budeme ladit směrem k prvnímu ligovému zápasu,“ řekl trenér Radoslav Látal pro klubový web. „V prvních dvou týdnech čeká hráče hodně běhání a posilování. Úvodního soupeře jsme chtěli z nižší soutěže, navíc v Šumperku slavnostně otevírají hřiště s umělou trávou, takže jsme to spojili. Každý z hráčů by měl odehrát poločas,“ poznamenal Látal.
Vstupné je dobrovolné, výtěžek půjde na charitativní projekt Děti dětem. Diváci se můžou těšit na autogramiádu hráčů SK Sigma.
Utkání FK Šumperk – SK Sigma Olomouc se hraje v sobotu 11. ledna od 15.00.
Ve 3. kole Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti Liberci.…
Už titulek článku napovídá, jaká komplikace v posledních dnech potkala olomouckého reprezentanta v…
Přestupové okno, jaké klub ještě nezažil. Přesně to se děje v SK Sigma Olomouc po změně majitele.…
Potvrdit tři body získané na Slovácku se fotbalistům SK Sigma Olomouc nepodařilo. Doma na Andrově…
Ve 2. kole Chance Ligy čeká fotbalisty SK Sigma Olomouc první domácí utkání v soutěžním ročníku. Na…
Další historickou metu překonají v nové sezoně basketbalisté BK Olomoucko. Vedle domácích soutěží…