Kulturista Šerý uspěl na závodech v Římě
Poslední letošní závod absolvoval reprezentant v kulturistice Patrik Šerý v italském Římě. V sobotu…
foto: archiv redakce
19. 06. 2021 - 14:00
Na přelomu května a června se uskutečnila kulturistická soutěž Pohár Velká Bíteše. Startoval tam také olomoucký kulturista Patrik Šerý. A dařilo se mu. Po dlouhé nucené zdravotní pauze obsadil třetí místo a může tak dál pokračovat v přípravě s výhledem na účast ve světovém šampionátu.
Po roční přestávce, kdy prodělal komplikovanou operaci levého ramena ve Fakultní nemocnici Olomouc pod vedením specialisty MUDr. Petra Neorala s asistencí MUDr. Jiřího Lošťáka, se opět vrátil do akce. „Oběma prvotřídním lékařům děkuji za záchranu ramene. Děkuji i ostatním, kteří mi pomáhali s návratem v tak krátké době, abych opět mohl reprezentovat město Olomouc, Olomoucký kraj a Českou republiku,“ řekl Šerý.
Ve Velké Bíteši obsadil třetí příčku. Nyní jsou před ním další mezinárodní soutěže, vrcholem by pro letošní rok mělo být mistrovství světa ve Francii.
Poslední letošní závod absolvoval reprezentant v kulturistice Patrik Šerý v italském Římě. V sobotu…
Pořádnou ostudu udělali fotbalisté SK Sigma Olomouc v utkání 19. kola Chance ligy. Prohráli ve…
Pouze první poločas utkání 16. kola Maxa NBL mezi BK Olomoucko a Slunetou Ústí nad Labem přinesl…
Český reprezentant v kulturistice Patrik Šerý se chystá na slavnostní křest své nové knihy Cesta na…
Nepovedené vystoupení v Konferenční lize mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. V Gibraltaru…
Poslední venkovní zápas skupinové fáze Konferenční ligy hrají fotbalisté SK Sigma Olomouc ve…