
Fotbalisté SK Sigma padli bez dvou vyloučených
V 8. kole Chance Ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc neuspěli. V Plzni prohráli 0:1, když branku…
foto: hc-olomouc.cz
20. 07. 2020 - 15:12
Hokejistům HC Olomouc skončilo volno. Mora je zpět na ledě, svěřencům trenérů Zdeňka Motáka a Jana Tomajka začala finální fáze na nový soutěžní ročník extraligy. První přípravný zápas budou hrát Hanáci v úterý 4. srpna.
Tým Mory v úvodu přípravy trénuje rozdělený na dvě skupiny. „Je to zatím v takovém rozvážném tempu. Rozděleni jsme čistě s tréninkových důvodů. Bylo by nás na ploše dvacet pět, takto je nás dvanáct a třináct. Ideální počet na to, abychom mohli na ledě to, co v tomto období chceme, udělat,“ řekl trenér HC Olomouc Zdeněk Moták.
Hanáci trošku pozměnili kádr, odešlo několik opor, které nyní musejí nahradit. „Odešli Zbyněk Irgl, Pavel Musil a Honza Jaroměřský. Byly to výrazné opory, které v klubu zanechaly stopu. Přišli kluci z první ligy, z extraligy pouze Lukáš Kucsera. Máme tady mladé kluky z juniorky, kteří se s námi budou připravovat, chceme jim samozřejmě dát šanci,“ uvedl Moták.
Příprava bude proti těm předchozí neobvyklá, Mora bude hrát Generali Česká Cup. „Budou to přípravná utkání, i když součástí poháru. Je to fajn, že se budeme setkávat s týmy z extraligy, bude to kvalitní příprava,“ řekl Moták.
Program přípravy HC Olomouc
Úterý 4. srpna: HC Olomouc – Hradec Králové (17.00)
Čtvrtek 6. srpna: Pardubice – HC Olomouc (18.00)
Úterý 11. srpna: Kometa Brno – HC Olomouc (18.00)
Čtvrtek 13. srpna: HC Olomouc – Kometa Brno (17.00)
Úterý 18. srpna: Hradec Králové – HC Olomouc (18.00)
Čtvrtek 20. srpna: HC Olomouc – Pardubice (17.00)
V 8. kole Chance Ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc neuspěli. V Plzni prohráli 0:1, když branku…
Ve 2. kole extraligy hráli hokejisté HC Olomouc proti Plzni. Po první periodě nad Škodovkou Mora…
Vysokou porážkou zahájili novou extraligovou sezónu hokejisté HC Olomouc. Přitom duel v Třinci měli…
Kulturista Patrik Šerý tráví dvanáct dní v Luhačovicích, kde nastolil další léčebnou kůru na…
Olomoucká Sigma získala do svých řad záložníka Michala Berana. Čerstvě pětadvacetiletý fotbalista…
Čerstvou posilou olomoucké Sigmy se stává Ahmad Ghali. Pětadvacetiletý fotbalista přichází ze…