Šturm mizí ze Sigmy, upsal se pražské Slavii
Fotbalisté SK Sigma Olomouc přišli o jednu z opor. Čtyři dny po skončení soutěžního ročníku z klubu…
foto: Petr Pelíšek
30. 11. 2024 - 20:28
K blízko k bodovému zisku byli v 17. kole fotbalisté SK Sigma Olomouc. V Teplicích sice nehráli dobře, domácí trefili tyčku a břevno, ale přesto se zdálo, že Hanáci získají alespoň bod za bezbrankovou remízu. To se nakonec po lajdácké chybě v rozehrávce v nastaveném čase nepodařilo.
FK Teplice – SK Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
Branka: 90 + 4 Takács. Rozhodčí: Nehasil – Mokrusch, Zoufalý. ŽK: Mičevič – Šíp, Koutný. Diváci: 2128.
Teplice: Ludha – Kričfaluši, Knapík, Mičevič, Bílek (89. Takács) – Radosta (79. Harušťák), Labík, Jukl (79. Sedláček), Trubač, Horský (63. Švanda) – Jásir (46. Gning). Trenér Zdenko Frťala.
SK Sigma: Koutný – Hadaš, Pokorný, Král, Sláma (46. Leibl) – Navrátil (64. Fiala), Breite, Dele (90. Dohnálek), Zorvan, Šíp (46. Mikulenka) – Muritala. Trenér Tomáš Janotka.
Fotbalisté SK Sigma Olomouc přišli o jednu z opor. Čtyři dny po skončení soutěžního ročníku z klubu…
Bez větších potíží zvládli fotbalisté SK Sigma Olomouc odvetu finále skupiny o umístění v Chance…
Poslední zápas sezony čeká fotbalisty SK Sigma Olomouc čeká v sobotu. S Karvinou, čerstvým vítězem…
Útočník Jan Kliment nenastoupí do posledního utkání aktuálního ročníku Chance Ligy. V úterý…
Do finále skupiny o umístění vstoupili fotbalisté SK Sigma Olomouc velmi dobře. V Karviné sice…
Před fotbalisty SK Sigma Olomouc jsou dva závěrečné duely soutěžního ročníku Chance Ligy. V obou se…