Fotbalisté SK Sigma nestačili na Baník
První venkovní utkání fotbalistů SK Sigma Olomouc skončilo neslavně. Hanáci v Ostravě nestačili v…
25. 06. 2019 - 06:01
Tradiční účastník olomoucké ligy malé kopané FC Braník změří své síly se Starou gardou AC Sparta Praha už tuto sobotu na hřišti v Hodolanech od 15 hodin. Stane se tak u příležitosti 25 let od založení tohoto olomouckého klubu. Nakonec nedorazí David Lafata kvůli zranění, které utrpěl v okresním přeboru.
David Lafata se sice před rokem definitivně rozloučil s kariérou profesionálního fotbalisty, pokračuje ale na amatérské bázi v okresním přeboru. Stal se posilou jihočeského Olešníku, kde kdysi s kariérou začínal. Ostrý skluz soupeře z Hluboké nad Vltavou měl ale za následek vážné zranění - zlomeninu lýtkové kosti s neurčitě dlouhou rekonvalescencí. Lafata tak bude v dresu legend Sparty chybět.
Ostatní ale dorazí pa ohlášená sestava bude kompletní - Tomáš Rosický, Jirka Novotný, Michal Horňák, nebo bomber Tomáš Skuhravý, Jarda Blažek, ale třeba i Franz Straka a mnoho dalších bývalých reprezentantů. Utkání bude předcházet doprovodný program který začne již od 13:30, hlavní utkání pak začne v 15:30.
První venkovní utkání fotbalistů SK Sigma Olomouc skončilo neslavně. Hanáci v Ostravě nestačili v…
První letošní velký zápas čeká fotbalisty SK Sigma Olomouc. Ve 21. kole Chance Ligy hrají v Ostravě…
Fanoušci SK Sigma Olomouc se na začátku letošního roku nestačí divit. Jejich milovaný klub hlásí…
Úspěšný vstup do jara prožili fotbalisté SK Sigma Olomouc. Ve 20. kole Chance ligy nastoupili…
Sedm hráčů přišlo, jedenáct odešlo. Sigma jde do jarní části Chance Ligy z výráznou kádrovou změnou…
V posledním utkání na soustředění ve Španělsku remizovali fotbalisté SK Sigma Olomouc s korejskýý…