Odstartujte léto s Holešovskou Regatou
Chcete zažít opravdu mimořádný začátek letošního léta? Tak si určitě naplánujte 19. a 20. června…
foto: Petr Pelíšek
16. 08. 2019 - 17:27
Pokud jste již navštívili letošní olomouckou Floru, mohli jste si všimnout, že se této mezinárodní květinové výstavě opět vrací původní glanc.
Je příjemné, že pod nově zvoleným managementem olomoucké Flory zásadně ubylo kdysi tak problematických nevkusných stánků se zbožím vietnamských tržnic a můžeme se tak těšit především z pestré nabídky květin, stromků, zahradnických potřeb a dalších produktů, které na tuto výstavu patří.
Jistě i proto letos akce zaznamenává velmi pěknou účast, která bude zřejmě v nadcházejících víkendových dnech ještě více růst.
Mimo standardní floristické expozice a prodejní stánky lze letos potkat i stánek Univerzity Palackého v Olomouci, odborníky z Výzkumného ústavu rostlinné výroby, živé pódium Receptáře Prima nápadů, odborné přednášky pro domácí pěstitele a řadu dalších zajímavostí.
Pokud se vám zatím výstavu navštívit nepodařilo, nechte se inspirovat úlovky z naší dnešní krátké fotoprocházky.
Chcete zažít opravdu mimořádný začátek letošního léta? Tak si určitě naplánujte 19. a 20. června…
Olomouc se ve středu 13. května znovu přidá k městům, která zaplaví žluté kvítky měsíčku lékařského…
Vydavatelství Univerzity Palackého připravuje na podzim dvě publikace věnované významným olomouckým…
Galerie Šantovka se o víkendu 9. a 10. května stane dějištěm vyvrcholení oblíbené soutěže Miss…
Velkolepou rockovou show hostil v pátek 17. dubna klub Bounty Rock Cafe. Na podiu vystoupily…
Už devět let se jednou ročně promění centrum Olomouce v ráj pro milovníky folkloru, kultury, zábavy…