
Vzdělávací kurzy pomáhají seniorům zpomalit projevy stárnutí
Olomouc - Aktivní senioři se mohou hlásit do dalšího ročníku vzdělávacího cyklu Blízká setkání…
foto: Archiv Fiala
27. 09. 2020 - 15:17
Lídr Olomoucké SPD a kandidát na hejtmana Ing. Radim Fiala říká: "Olomoucký kraj potřebuje novou energii. Lidem musíme vrátit optimismus a naději pro jejich pracovní a životní plány. Kraj musí být bezpečným domovem, kde férové podnikání a poctivá práce má úspěch."
O CO V SPD USILUJEME?
Druhý muž Olomoucké SPD Ing. Pavel Jelínek PhD má jako svůj cíl politice dosáhnout, "návrat podmínek pro podnikání a život do stavu, který umožní rozvoj schopného českého a moravského národa, bez diktátu úředníků z Bruselu, to je mým hlavním posláním".
Zároveň se hrdě hlásí k tomu, že je Olomoucký patriot, proto má na srdci prosperitu svého rodného města a celého kraje.
Kompletní program hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) v Olomouckém kraji si můžete přečíst na: SPD program, http://www.spdolomouc.cz/program.
Volby do zastupitelstev krajů a do třetiny senátu se budou konat 2. a 3. října 2020. Přijďte k volbám a podpořte hnutí SPD!
Olomouc - Aktivní senioři se mohou hlásit do dalšího ročníku vzdělávacího cyklu Blízká setkání…
„Na krála, pantáto, na krála! Máme krála chodobnyho, na všecke strane obranyho, ale pře tym…
Český reprezentant a vícenásobný medailista z mistrovství světa v kulturistice Patrik Šerý slavil…
Olomouc - Spisovatelka Petra Prchalová spustila na platformě Donio kampaň na podporu vydání…
Olomouc - Voda z říčky Bystřice na Olomoucku a mouka z přerovské pekárny Racek budou součástí…
Olomouc - Ředitel Sluňákova Michal Bartoš získal minulý týden prestižní Cenu Josefa Vavrouška za…