Zde může být vaše reklama.

OTEVŘENÍ KANCELÁŘE Olomouc vítá renomované advokáty: HSP & Partners v centru města

Olomouc vítá renomované advokáty: HSP & Partners v centru města

foto: HSP & Partners

05. 02. 2024 - 14:53

V srdci Olomouce, na prestižní adrese Horní náměstí 1, se odehrál skvělý večer plný elegance, vážených hostů i společenské odpovědnosti. HSP & Partners advokátní kancelář s.r.o., která již 32 let spoluutváří právní krajinu České republiky a Slovenska s pobočkami v Praze, Přerově, Ostravě a Čadci, otevřela svou pátou, zcela novou pobočku.

Tento historický moment se odehrál za účasti mnoha významných hostů. V Olomouckém Salmově paláci se setkali představitelé města, osobnosti z Právnické fakulty Univerzity Palackého, místní podnikatelé a samozřejmě stávající klienti HSP & Partners.
 
Milou součástí večera bylo předání finančního daru Mgr. Stanislavě Lustykové, ředitelce pražské Konzervatoře a střední školy Jana Deyla, kterým kancelář podpořila poslání školy vzdělávat talentované jakož i zrakově postižené studenty. Atmosféru večera umocnil působivý výkon Daniela Matouška, operního pěvce, sólisty předních operních domů včetně Národního divadla a absolventa právě zmíněné konzervatoře.
 
Hostům byly také představeny budoucí plány kanceláře – připravovaný rebranding, změna právní formy, která vstoupila v platnost 1. ledna 2024, i noví kolegové v již tak početném týmu.
 
Olomouc tak tímto získává nového silného partnera v právním světě. Tým nové pobočky, složený z odborníků z řady právních odvětvích, se těší na výzvy a příležitosti ke spolupráci.

PR

Další články