
Víkend nabízí hity skupiny ABBA, hvězdy v parku i festival u vody
Nevíte si rady, kam vyrazit o nadcházejícím víkendu? Tento víkend si rozhodně užijete a nabídka je…
foto: archiv Galerie Šantovka
19. 07. 2022 - 09:32
Populární dvojka ostravských komiků Štepán Kozub a Jiří Krhut se do Olomouce přijede pochlubit svou hudební tvorbou. Na konci roku 2020 vydali své debutové album s názvem Prásknu bičem a letos se pouští na velké turné. Jednou ze zastávek bude FunPark u Galerie Šantovka. O tom, že nás čeká zábavná show, netřeba uvažovat!
Ostravská dvojice si rychle získala srdce fanoušků napříč generacemi. Jejich tvorba totiž obsahuje písně různých žánrů a oslovuje tak řadu mladších i starších posluchačů. Koncerty však nebývají často pouze o písničkách. Protože společným jmenovatelem obou interpretů je humor, divák se na jejich vystoupeních vydatně pobaví a zasměje.
Pro diváky jsou připraveny také stánky s pivem, grilovanými dobrotami a moravským vínem. Návštěvníci si mohou odpočinout relax zóně, kde budou připraveny vodní dýmky.
Koncert se uskuteční v areálu FunParku u Galerie Šantovka
Vstupenky najdete zde:
Nevíte si rady, kam vyrazit o nadcházejícím víkendu? Tento víkend si rozhodně užijete a nabídka je…
Léto na Olomoucku bude letos plné hudby, zábavy a kulturních zážitků. Milovníci různých hudebních…
První prázdninovou sobotu, 5. července 2025, se hrad Šternberk opět promění v živoucí scénu…
Jsou první prázdninové dny a mnozí míří v horkém letním počasí k vodě. Slunce je ale zrádné a je…
V pátek 27. června se město Hranice promění v neobvyklou scénu. Od 19:30 zde odstartuje výjimečná…
Čechy pod Kosířem - Zámek Čechy pod Kosířem zahájil letní turistickou sezónu otevřením obnovené…